Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

16. 6. 2018: 11:00
AFK Union Žižkov - Dolni Počernice
0:0 (0:0)
Vysoká výhra na úvod soutěže
Napsal: kašpi dne Pondělí, 11 Září 2017 18:40   

V sobotu po poledni začínáme mistrovskou část utkání na hřišti Junioru. Počasí přeje, sestavu máme takřka v plné síle a ještě nás čeká překvapení v krásném, novém, umělém trávníku, který mají domácí k dispozici. Jaký byl průběh utkání se dozvíš z celého článku.

 

Po důkladné rozcvičce se burcujeme k útočné hře s častou střelbou. Od prvních vteřin ovládáme situaci a začíná být otázkou, kdy se poprvé prosadíme i gólově. Naštěstí hned po pár minutách doráží Ondra Urban míč do sítě a vedeme 1:0. Za chvilku se střelou z poza vápna prosazuje Mára 2:0 a další branku přidá Filip Rakús 3:0. Pak je Filip sražen ve vápně a kopeme pokutový kop. Myslel jsem, že za 41 let co jsem u fotbalu mně již nic nepřekvapí, ale podobnou věc, která se povedla Jakubovi Šťastnému jsem ještě neviděl! Smolíček je určen na provedení pokutového kopu. Jeho prudkou ránu domácí brankář vyrazí dostatečně před sebe a penaltu zlikviduje. Míč má však nepopsatelnou rotaci a z malého vápna se k údivu všech začne vracet za ležícího brankáře 4:0. Když Špáča dorážkou do prázdné brány zakončí pěknou kombinaci a zvyšuje na 5:0 je na ukazateli času 15. minuta. V tento moment na chvilku polevíme a soupeř se nám dvakrát dostane za záda. Jednou skvěle zasáhne Michal Foldyna v naší bráně, podruhé je domácí útočník na hranici faulu odstaven od míče v našem pokutovém území. Závěr poločasu patří opět nám. Skvělé šance zahodí Filip Rakús, Tomáš Lorenz a tak se podruhé prosadí Mára, který si pěkně naskočí na centr z rohu od Citróna a trkne míč do domácí sítě 6:0.

Do druhého poočasu jde do naší brány Adam Herda a zahrajou si všichni hráči z lavičky. Začátek máme opět raketový. Potáhneme akci po levé straně, přichází přihrávka na zadní tyč, kde smolíček doráží míč do sítě 7:0. Filip Rakús pálí parádní bombu k pravé tyči 8:0 a Mára dělá kličku brankáři tak, že levou nohou trefuje opuštěnou bránu 9:0. Domácí se snaží, občas se dostanou na naší polovinu, ale více musí bránit naše útočné výpady. Mára trefuje břevno a Filipa Rakúse s Tomášem Lorenzem několikrát při samostatných únicích vychytá fantastický domácí brankář. Filip se prosadí nekompromisním volejem po pěkné křídelní akci Smolíčka, který mu nahraje před bránu 10:0. Střelecký účet uzavírá Mára, který znovu hlavou upravuje na konečných 11:0.

Zápas nám vyšel dokonale, kluci se fotbalem bavili a do posledních chvil hráli kolektivně. Mám radost, že jsme se výrazněji prosadili střelecky, protože se na góly hodně nadřeme. Musíme však zůstat pevně na zemi, protože hned další utkání proti nám postaví jednoho z největších favoritů soutěže a to tým Hájů. Na tento zápas srdečně zveme všechny naše fanoušky, protože proti silnému soupeři jejich podporu budeme potřebovat.

Branky: Marek Štěpán 4x, Filip Rakús 3x, Jakub Šťastný 2x, Ondra Urban 1x, Adam Špaček 1x

Sestava: Michal Foldyna (b), Adam Herda (b), Jan Liška, Dominik Kuzma, Franta Fiala, Jakub Šťastný, Ondra Urban, Marek Štěpán (c), Adam Špaček, Filip Rakús, Tomáš Lorenz, Michal Slabý, Pavel Strouhal, Dan Foldyna, Martin Čáp 

Svátek má

Dnes 25.06.2018 : Ivan
Zítra 26.06.2018 : Adriana

Narozeniny má

Žádní hráči nemají v nejbližší době narozeniny.

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login