SK Slovan Kunratice z.s. - Dolni Počernice
0:14 (0:7)
DP ST.ŽÁCI-MIŠKOVICE
Napsal: PAVEL ŠILHAVÝ dne Pondělí, 20 Září 2010 08:53

V NEDĚLI JSME MĚLI SEHRÁT DALŠÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PROTI STARŠÍM ŽÁKŮM Z MIŠKOVIC,JAKÉ VŠAK BYLO NAŠE PŘEKVAPENÍ KDYŽ SOUPEŘ DORAZIL-SOUDĚ PODLE VÝŠKY A VZHLEDU TO VYPADALO,ŽE K NÁM DORAZIL Z MIŠKOVIC DOROST!!!A SKUTEČNE HNED OD ZAČÁTKU NÁS SOUPEŘ PŘIŠPENDLIL NA NAŠÍ POLOVINU A STŘÍLEL NA NAŠÍ BRANKU JEDEN KANÓN ZA DRUHÝM.BOHUŽEL JEDNA RÁNA SE I UCHYTILA A TAK JSME PO PÁR MINUTÁCH PROHRÁVALI 0:1.POTÉ SE ZAČALA HRA TROCHU VYROVNÁVAT A ZAČALI JSME HROZIT I MY A TO ZEJMÉNA PO KRÁSNÝCH KŘÍDELNÍCH AKCÍCH,BOHUŽEL NAŠE POKUSY BYLY BU´D NEPŘESNÉ NEBO MĚLY SLABOU RAZANCI.SOUPEŘ SE JIŽ TAK ČASTO NEDOSTÁVAL NA DOSTŘEL NAŠÍ BRANKY A TO I DÍKY NEBOJÁCNÉ HŘE NAŠICH OBRÁNCŮ,KTEŘÍ SE ROZHODNĚ HABÁNŮ NEZALEKLIWink.TĚM SE ALE POVEDL JEŠTĚ JEDEN BREJK A OPĚT BOMBOU POD BŘEVNO ZVÝŠILI SVŮJ NÁSKOK NA 0:2.ALE MY JSME OD SVÉ BOJOVNÉ HRY NEHODLALI USTOUPIT A JEŠTĚ DO POLOČASU JSME PO ROHU SNÍŽILI JARYNEM NA 1:2.HNED OD ZAČÁTKU DRUHÉ PŮLE JSME SE OPĚT TLAČILI DO ZAKONČENÍ,ALE SOUPEŘŮV BRANKÁŘ NÁM VŠECHNY NAŠE POKUSY POCHYTAL.ASI V DESÁTÉ MINUTĚ DRUHÉ PŮLE PODNIKL SOUPEŘ RÝCHLÝ ÚTOK A K NAŠÍ NELIBOSTI SE OPĚT MĚNILO SKÓRE V NÁŠ NEPROSPĚCH 1:3.Z TOHOTO ŠOKU JSME SE CHVÍLI OKLEPÁVALI,ALE PO CHVILKOVÉM ÚTLUMU UŽ NÁS BYLO OPĚT PLNÉ HŘIŠTĚ.SE SOUPEŘEM JSME SI POHRÁVALI A BYLO JEN OTÁZKOU ČASU,KDY TU PROKLETOU BRANKU TREFÍME.DÁL JSME HRÁLI PO LAJNÁCH,KDE BYL SOUPEŘ PŘECI JEN SLABŠÍ A PO JEDNOM Z CENTRŮ SE KONEČNĚ PROSADIL ROMAN.V TU CHVÍLI BYL SOUPEŘ NA RUČNÍK A BYLA JEN OTÁZKA ČASU,KDY TAM PADNE DALŠÍ.A NETRVALO TO SKUTEČNĚ SNAD ANI DESET MINUT A TREFUJE SE RADEK NA 3:3.VE SVÉM TLAKU JSME NEUSTALI A HNALI SE ZA VÝHROU,KTERÁ BYLA OPRAVDU NA DOSAH,ALE ASI NÁM TO NEBYLO SOUZENO.SOUPEŘ JEDNÍM Z POSLEDNÍCH ÚTOKŮ ROZEBRAL NAŠÍ OBRANU A STAV OPĚT ZVRÁTIL VE SVŮJ PROSPĚCH NA 3:4.NA ZVRAT JSME JIŽ NEMĚLI ANI SÍLU A ANI ČAS,COŽ JE ŠKODA.MUSÍM POCHVÁLIT CELÝ MANČAFT,ZA NESMÍRNOU BOJOVNOST A CHU´T TO TĚM HABÁNŮM NANDAT,JEN TAK DÁL,BYLO TO SUUUUPERTongue out

Dolní Počernice - MIŠKOVICE 3:4

39. min: Jaroslav Vojtek
62. min: Radek Malášek
53. min: Roman Zügler

39. min: Roman Zügler (rank) za Lukáš Kůrka
39. min: Zdeněk Slavíček (rank) za Tomáš Ladra
39. min: Jiří Falc (rank) za Nguyen Xuan Dung