TJ Praga - Dolni Počernice
9:0 (6:0)
Chyběl jen kousíček k zisku bodu................
Napsal: beznos dne Sobota, 09 Květen 2015 13:57

V předehrávaném zápase jsme ve středu nastoupili na půdě druhé Točné (hřiště Modřany).......

S odhodláním napravit výsledky a především herní dojem z posledních zápasů, nastoupili naši "oranjes" proti vyšším i těžším hráčům a hráčkám Točné. Bohužel odhodlání opět zůstalo v kabině a první poločas se odehrával v duchu posledních zápasů. Chyběl nám pohyb, přizpůsobili jsme se domácím a míče jen nakopávali. Točná byla důraznější a rychlejší. Vypracovala si několik šancí, které ovšem nevyužila. O to mrzí víc obdržený gól ve 14. minutě, kdy špatně zahraný rohový kop náš brankář netrefil, k jedné chybě se přidala další v podobě nedůrazného odkopu a neobsazení, a dostáváme laciný "fík" do prázdné branky - 0:1. Bohužel v té době jsme netušili, že rozhodující.

Po mírnějším větříčku o poločase v kabině, se na zeleném pažitu začly dít věci. Trenérské trio Jiříků pravděpodobně vyměnilo všech jedenáct hráčů, jinak si nelze změnu obrazu hry vysvětlit :-). Oranžových kluků je plné hřiště, hrajeme po zemi, kombinujeme. Jsme důrazní v soubojích a zaskočení domácí neví co hrát. Začínáme míchat se sestavou a vytváříme si šance. Beznyho posouváme do středu hřiště k Rendovi a na hrot vysouváme Černocha. V odhodlání zápas otočit nás nezastaví další chybička, kdy neobsadíme soupeře a po dalším rohu dostáváme druhý gól - 45. minuta - 0:2. Naše střely létají mimo branku nebo na domácího golmana. Renda se zastřeluje....:-D V 64. minutě Černoch zatahuje balón a posílá ho prudkou přihrávkou do středu hřiště na naběhnutého Rendu. Ten neváhá a míč z 18 metrů posílá nechytatelnou bombou od břevna na zem a do sítě - 1:2! Nadechujeme se k poslednímu náporu, zisk bodu je jen na dosah...... Poslední minuta: Černochova dělovka z 25 metrů končí na břevně a odráží se pryč - konec zápasu....pět centimetrů od bodu. Štěstíčko, které ke sportu patří, se k nám tentokrát odvrací....

Nevadí. Vyjde to jindy. Z výkonem jako o druhý poločas kluci určitě!!! Skvělý výkon! Ale za první poločas...fotbal se hraje na dva a za půl zápasu se body většinou nezískají. Tak snad za týden s Běchovicemi.

J+J+J

TJ Točná - Dolní Počernice 2:1

64. min: René Nápravník

36. min: Kryštof Bradáč (rank) za Ladislav Gajdošík
26. min: Matyáš Musil (rank) za Filip Veselý
48. min: Rudolf Tříška (rank) za Matyáš Musil