Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

17. 10. 2020: 9:00
Dolni Počernice - SK Slovan Kunratice z.s.

Poslední zápas

11. 10. 2020: 16:00
TJ Praga - Dolni Počernice
9:0 (6:0)
Chyběl jen kousíček k zisku bodu................
Napsal: beznos dne Sobota, 09 Květen 2015 13:57   

V předehrávaném zápase jsme ve středu nastoupili na půdě druhé Točné (hřiště Modřany).......

 

S odhodláním napravit výsledky a především herní dojem z posledních zápasů, nastoupili naši "oranjes" proti vyšším i těžším hráčům a hráčkám Točné. Bohužel odhodlání opět zůstalo v kabině a první poločas se odehrával v duchu posledních zápasů. Chyběl nám pohyb, přizpůsobili jsme se domácím a míče jen nakopávali. Točná byla důraznější a rychlejší. Vypracovala si několik šancí, které ovšem nevyužila. O to mrzí víc obdržený gól ve 14. minutě, kdy špatně zahraný rohový kop náš brankář netrefil, k jedné chybě se přidala další v podobě nedůrazného odkopu a neobsazení, a dostáváme laciný "fík" do prázdné branky - 0:1. Bohužel v té době jsme netušili, že rozhodující.

Po mírnějším větříčku o poločase v kabině, se na zeleném pažitu začly dít věci. Trenérské trio Jiříků pravděpodobně vyměnilo všech jedenáct hráčů, jinak si nelze změnu obrazu hry vysvětlit :-). Oranžových kluků je plné hřiště, hrajeme po zemi, kombinujeme. Jsme důrazní v soubojích a zaskočení domácí neví co hrát. Začínáme míchat se sestavou a vytváříme si šance. Beznyho posouváme do středu hřiště k Rendovi a na hrot vysouváme Černocha. V odhodlání zápas otočit nás nezastaví další chybička, kdy neobsadíme soupeře a po dalším rohu dostáváme druhý gól - 45. minuta - 0:2. Naše střely létají mimo branku nebo na domácího golmana. Renda se zastřeluje....:-D V 64. minutě Černoch zatahuje balón a posílá ho prudkou přihrávkou do středu hřiště na naběhnutého Rendu. Ten neváhá a míč z 18 metrů posílá nechytatelnou bombou od břevna na zem a do sítě - 1:2! Nadechujeme se k poslednímu náporu, zisk bodu je jen na dosah...... Poslední minuta: Černochova dělovka z 25 metrů končí na břevně a odráží se pryč - konec zápasu....pět centimetrů od bodu. Štěstíčko, které ke sportu patří, se k nám tentokrát odvrací....

Nevadí. Vyjde to jindy. Z výkonem jako o druhý poločas kluci určitě!!! Skvělý výkon! Ale za první poločas...fotbal se hraje na dva a za půl zápasu se body většinou nezískají. Tak snad za týden s Běchovicemi.

J+J+J TJ Točná - Dolní Počernice 2:1

Góly
64. min: René Nápravník
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
36. min: Kryštof Bradáč (rank) za Ladislav Gajdošík
26. min: Matyáš Musil (rank) za Filip Veselý
48. min: Rudolf Tříška (rank) za Matyáš Musil
Karty

M. Koutenský
rank
A. Hamiollava
rank
M. Koryta
rank
A. Novotný
rank
M. Šmíd
rank
M. Beznoska
rank
R. Nápravník
rank
M. Černý
rank
P. Chňupa
rank
L. Gajdošík
rank
F. Veselý
rank
 

Svátek má

Dnes 28.10.2020 : Silvie
Zítra 29.10.2020 : Tadeáš

Narozeniny má

Žádní hráči nemají v nejbližší době narozeniny.

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login