9:0 (6:0)
Ach ty šance!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napsal: beznos dne Pondělí, 09 Únor 2015 10:51

V dalším turnajovém zápase jsme hráli proti Lipencům pouze 2:2.......

Věděli jsme, že nás čeká fyzicky velmi zdatný soupeř a to se také potvrdilo. Převaha byla nejen výšková, ale zejména váhová. No ale dost vtípků a trochu hodnocení.

Podle výsledků soupeře by jsme remízku asi na začátku brali, ale podle průběhu hry v žádném případě. Na těžkém zmrzlém terénu jsme hráli velmi dobře. zejména první poločas byl plný pohybu a chutě si zahrát. Do sestavy se nám vrátil po zranění kapitán Kory, tím jsme mohli vysunout místo nemocného Rendy do zálohy Hamiho. Po ofenzivní stránce nelze naším chlapcům nic vytknout. Ale nevyvarujeme se chyb v obraně a zejména nedůslednost a nedůraz při odkopech je na velmi slabé úrovni. Pokaždé když se nám podaří vstřelit branku, tak do 2-3 minut inkasujeme. V první půli jsme mohli vést v klidu 3:0 a bylo by po zápase................

Ve druhé půli jsme tak pohybliví již nebyli, ale šancí jsme si vytvořili ještě více. Přicházíme o body jen svými chybami, a to mrzí dvojnásob. Nejedná se pouze o chyby v obraně, ale v posledních zápasech zejména při proměňování gólových šancí. Jen malý výčet včerejších neproměněných 100% šancí: Kory, Bezny, Hami, Černoch, Vágner, Gajda a někteří dokonce několikrát.

Na druhou stranu musím pochválit za skutečnost, kolik jsme si šancí vytvořili. Snad to vyjde příště...

Lipence - Dolní Počernice 2:2

20. min: Ondřej Vlček
55. min: Adam Hamiollava (Pen.)