TJ Praga - Dolni Počernice
9:0 (6:0)
Deset statečných................!!!
Napsal: beznos dne Pondělí, 12 Leden 2015 13:42

Deset statečných se vydalo tuto neděli v zápase proti Junioru zabránit dalšímu propadáku na turnaji v Hájích, kde při posledním loňském vystoupení jsme se také nesešli a na cestu domů dostali sedm kousků...............

Ano, opět jsme se nesešli a nastoupili jsme proti Junioru o deseti hráčích. Trápí nás velká marodka (Vaněček, Koryta, Koutenský, Veselý) a zcela výjimečně Ruda opět nedorazil. Soupeř, který nám hráče nepůjčil (aby si kluci zahráli), protože měl na strídání pouze tři, si myslel, že si na nás "smlsne". I když začátek tomu nasvědčoval (0:1 ve třetí minutě), po obdržené brance se naše hra zvedla a byli jsme dvacet minut i v deseti nebezpečnější. Deset statečných bojovalo jako lvi. I když jsme první 2-3 šance nevyužili, ve 24. minutě to konečně po osmi zápasech bez branky přišlo: náš pravý bek Petr Klíma se dostal po rohovém kopu k odraženému míči, vyhrál svým důrazem osobní souboj a z pozice šestnáctky vyslal brankáři k pravé tyči svůj projektil....1:1! Bohužel jsme po zaváhání při odkopu inkasovali po chvilce gól, který jsme si sami tečovali do protipohybu brankáře.

Po změně stran jsme zbytečně opět inkasovali a vypadalo to, že nám došli síly a chystá se další propadák. Ale vše bylo jinak. Dvakrát jsme zahrozili z pravé strany (Vlček a Beznos). Dělovka Černocha z vápna o kousek minula branku.... V 50. minutě jsme však již snížili: Černoch utekl po levé straně a naservíroval Beznosovi k jeho první brance na "velkou" 2:3. Bohužel opět jsme nezvládli následující chvíle a z vápna po pár minutkách inkasujeme zbytečný a jak se ukáže, rozhodující gól. Nicméně...ještě jsme se zmohli k odpovědi a v 60. minutě se opakuje situace z před deseti minut: akce Černoch, centr a Beznos...3:4. Na závěrečný nápor už našim mušketýrům síly nezbyli.............

PS: před zápasem jsme jako trenéři byli hodně zklamaní, že jsme se opět nesešli. Ale pánové Váš výkon, nasazení, bojovnost a dokonce nejednou pohledné kombinace... nás přesvědčili, že má smysl a budoucnost to co společně děláme.

Děkujeme všem 10ti statečným za předvedený výkon!!!

J+J

Junior - Dolní Počernice 4:3

24. min: Petr Klíma
50. min: Matěj Beznoska
60. min: Matěj Beznoska