TJ Praga - Dolni Počernice
9:0 (6:0)
Pouze vynikající výkon brankáře nám zajistil tři body!!!
Napsal: beznos dne Úterý, 23 Září 2014 13:03

Ve třetím podzimním zápase jsme doma přivítali prozatím poslední tým tabulky Cholupice. I když výsledek 6:0 zní jednoznačně, nebýt skvělého výkonu Matěje Koutenského v brance, nevím jak by to dopadlo.

Nejen, že čaroval při bravurním zákroku při penaltě, ale jeho chycené tutovky v poslední patnáctiminutovce patřily do sestřihu "nejlepších zákroků desetiletí"!!!

Ale něco ke hře.... přizpůsobili jsme se hře hostů....nekombinovali jsme a zbytečně ztráceli míče. Ve většině případů nám chybí důraz při řešení obranných situací (nejsme schopni odkopnout), také nejsme schopni si přesně přihrát a stále se bojíme být tvrdší v souboji jeden na jednoho. Existují samozřejmě výjimky jak v důrazu tak třeba i při některých ukázkových kombinací po stranách (padly takto 3-4 branky). Ale podíl mezi dobře provedenou kombinací a ztrátou balónu se musí změnit. Zatím stále více ztrácíme (většinou zbytečně, nedíváme se, kličkujeme atd...) než kombinujeme. V obraně jsme vytvářeli neskutečné chyby a minely a nebýt Matěje v brance, tak jsme jich možná pět mohli dostat...

Většina hráčů zůstala v tomto zápasem daleko za svým maximem, nicméně jsme vyhráli a tři body se počítají. Věřím, že postupem času se nám povede bojovnost a kombinační fotbal z tréninků zapracovat i do hry v zápasech. Čekají nás teď soupeři z té horní poloviny, tak uvidíme jak na tom skutečně jsme..................

Dolní Počernice - TJ Sokol Cholupice 6:0

7. min: Filip Veselý
10. min: Filip Veselý
13. min: Matěj Černý
43. min: Ondřej Vlček
50. min: Ondřej Vlček
60. min: Ondřej Vlček

35. min: Miroslav Šmíd (rank) za Kryštof Bradáč
45. min: Ladislav Gajdošík (rank) za Filip Veselý
45. min: Matyáš Musil (rank) za Petr Klíma
15. min: Matyáš Koryta Karta