Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

17. 10. 2020: 9:00
Dolni Počernice - SK Slovan Kunratice z.s.

Poslední zápas

11. 10. 2020: 16:00
TJ Praga - Dolni Počernice
9:0 (6:0)
Soustředění 15-20.8. ve Vrchlabí
Napsal: beznos dne Úterý, 22 Červenec 2014 13:21   

Po provedení "inspekční cesty" do místa soustředění upřesňuji jeho termín a organizaci:.....

 

Místo: Vrchlabí - Kněžice - Smejkalova bouda

Termín: 15-20. 8. 2014 (pátek-středa)

Odjezd: 8,00 z hřiště DP  - změna - původně až v poledne

Příjezd: cca 15,00 hřiště DP

Cena: 3700 Kč  (obsahuje - ubytování, celodenní stravování vč. svačin, pitný režim, pronájem hřišť (travnaté, pískové, kurt na nohejbal, malá hala), výřivka a pitný režim na tréninky.

Finanční prostředky se budou vybírat na čtvrtečním tréninku 14.8. - prosím přinést přesně. Po tréninku budu upřesňovat na boudu počty na páteční oběd.

Dosud přihlášení: Koutenský, Nápravník, Koryta, Vaněček, Beznoska, Veselý, Musil, Bradáč, Gajdošík, Minčič, Černý, Šmíd, Hamiollava, Tříska. Předpokládám, že staronové trio ročníku 2000 Novotný, Vlček a Klíma pojedou také. Rodiče těchto tří hráčů žádám o zaslání potvrzující sms o účasti (tel. 603190100) - taktéž mi dejte info o jakkékoliv změně dosud přihlášených!!!

Doprovod: Beznoska, Schwarz a Muras - trenéři, Gajdošík a Musil - lékař a masér!!! Kdo je kdo nevím? Změna: vše musí zajistit Láďa!!!

Dále se předpokládala účast dalších rodičů zejména na první víkend. Žádám taktéž o potvrzení jejich účasti sms, abych mohl rezervovat pokoje.

I když je cena o něco vyšší než při soustředění např. v Bozkově, chci Vás informovat, že při prohlídce jsem byl velmi mile překvapen docela komfortním ubytováním, čistotou (nebyl jsem hlášen) a zejména sportovním zázemím. K dispozici výřivka, sauna, hřiště na volejbal, nohejbal, malá tělocvična, venkovní bazén atd.. Jako trenér jsem absolutně spokojen a myslím, že budou i kluci. Travnaté hřiště je sice vzdálené nějakých cca 700 m, ale nejsme žádné panenky a do hor jedeme především dřít. Budeme bydlet v samostatném objektu (kde je umístěna sauna, výřivka a i venkovní bazén!), na jídlo budeme docházet do hlavní budovy 200 m. V námi obsazeném objektu budou bydlet i rodiče, kteří mohou kdykoliv za námi přijet (nutno zavolat dopředu).

Obsah soustředění: dopoledne - zejména fyzická kondice, síla a obratnost v kopcích, krátká hra, odpoledne - herní trénink na hřišti, navečer - třetí fáze - hra na písku, nohejbal, volejbal, tenis atd... Aktivně se samozřejmě budeme věnovat využití všech zařízení k rehabilitaci. V rámci soustředění bude o víkendu sehrán přátelský zápas (asi Vrchlabí).

Důležité upozornění: na soustředění je pro děti povolen max. mobilní telefon!!! S herními konzolemi, tablety atd. tam děti ani neposílejte. Ať sedí u nich doma!!! My jedeme na fotbalové soustředění. Předem moc děkuji za podporu rodičů.

Ještě pro některé rozbor ceny: 

děti  700 Kč/den - vč. hřišť a pitného režimu

200 Kč na pitný režim při tréninku

dospělí - 650 Kč/den - plná penze

Jak vidíte, nikde nejsou finanční prostředky pro ty rodiče, kteří povezou děti autem. Myslím, že je na pořadu dne, aby jste se na financování dohodli.

Dotazy na telefonu, jinak zatím ahoj a čerpejte síly!!!

Beznos

  

Svátek má

Dnes 29.11.2020 : Ondřej
Zítra 30.11.2020 : Iva

Narozeniny má

Žádní hráči nemají v nejbližší době narozeniny.

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login